Obchodní podmínky

Objednávky

Více o objednávání v sekci „Nápověda – Jak objednávat?“

Expedice zboží

Vámi odeslaná objednávka je e-mailem potvrzena. Zboží z takto potvrzené objednávky, které je ihned k expedici zašleme ještě týž den (platí pro objednávky podané cca do 13 hod.) nebo nejpozději následující pracovní den přepravní službou Geis.

U zboží z objednávky, které není ihned k expedici avizujeme dodací termín e-mailem.

Cena přepravy

logodpdgeis

Zboží zasíláme přepravní službou DPD (GEIS).

Cena je 119,– Kč bez DPH za libovolně velkou zásilku v rámci ČR,

není-li dohodnuto jinak. Přepravní služba doručí zásilku v rámci ČR do 24 hodin.

Platební podmínky

Platí se dobírkou. Úhrada dobírky je v hotovosti nebo platební kartou při přejímce od přepravce. Služba úhrady dobírkou jak v hotovosti tak i kartou je zdarma.

Pokud vyžadujete platbu bankovním převodem uveďte to prosím při objednání v poli poznámka. Zašleme Vám zálohovou fakturu a zboží budeme expedovat až po obdržení celé úhrady.

Zboží zůstává až do jeho úplného zaplacení majetkem dodavatele.

Ceny

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH i s DPH. Dodavatel si vyhrazuje právo ceny měnit bez předchozího upozornění zveřejněním nového ceníku.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Prohlášení k zásadám zpracování osobních údajů fyzických osob

Ke stažení: ZDE. (pdf, 510 kB)

Prodejní slevy

Na větší množství jednoho druhu zboží je možno dohodnout slevu. Konzultujte, prosím, s námi. Kontakt.

Reklamace

Dodavatel si vyhrazuje právo odborně posoudit oprávněnost reklamace. Při reklamaci je nezbytné přiložit vyplněný servisní formulář. Opravy jsou prováděny výhradně u dodavatele, není-li dohodnuto jinak (velké stroje). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nebo závady vzniklé nevhodným zacházením vybočujícím popisu v návodu k obsluze. Dodavatel hradí cenu náhradních dílů.